Home | Kurzy | E-shop | Kontakt 908 884 984
Home  /  E-Shop
logo
Sortiment

Adrian Gula

Bernolákova 1535/3 972 71, Nováky

e-mail: info@temtex-tape.sk

telefón: +421 908 884 984

TEMTEX KINESIOLOGY TAPE

Jednotka na slovenskom trhu! Kinesio tape TEMTEX vynikajú svojou jedinečnou adhéziou, ale hlavne 150-160% elasticitou, vďaka ktorej nemajú vo svete kinesiotapingu konkurenciu.To sú dôvody, prečo pozitívnych účinkov TEMTEX kinesio tape využíva už tradične celý rad slovenských olympionikov a vrcholových športovcov, ale aj fyzioterapeutov. Ponúkame vám produkty tej najvyššej kvality za ceny porovnateľné alebo nižšie ako v západnej Európe. Veríme, že budete s TEMTEX kinesio tape spokojní a tradícia kinesiotapingu na Slovensku sa tak rozšíri aj medzi širokú verejnosť.

spodni
Temtex
Temtex

Menu

Home
O produkte

E-shop

Kurzy kinesiotapingu
Galéria obrázkov
Kontakt

 

Obchodné podmienky

O produkte

 

Kinesiotaping je spôsob liečby zdravotných problémov nielen pohybového aparátu, založený na aktiváciu autoreparačních procesov organizmu a útlmu bolesti. TEMTEX kinesilogy tape je od svojho vzniku vyvíjaný tak, aby napodobňoval kvality ľudskej kože, a preto je jedinečným prostriedkom pre kinesio taping. TEMTEX kinesilogy tape je vyrobený zo 100% bavlny.

 

Má elastické vlastnosti dovoľujúci pružnosť a zmraštiteľnosť kinesio Tapu v pozdĺžnom smere. Práve tieto elastické vlastnosti umožňujú kinesio Tapu pracovať v súlade s mäkkými tkanivami a vďaka tomu je TEMTEX kinesilogy tape vynikajúci spôsob liečby chronických i akútnych ochorení pohybového aparátu, opuchov, lymfedému i vnútorných orgánov.

Temtex