Home | Kurzy | E-shop | Kontakt 908 884 984
Home  /  Karta tovaru
logo

Adrian Gula

Bernolákova 1535/3 972 71, Nováky

e-mail: info@temtex-tape.sk

telefón: +421 908 884 984

  Terapeutické využitie kinesio tapu13.95 €

Kniha prináša v Čechách a na Slovensku komplexne spracovanú problematiku kinesiotapingu, ktorý je v súčasnosti jednou z najpopulárnejších metód vo fyzioterapii, rehabilitačnom lekárstve a samozrejme i v terapii športovcov. Kniha okrem praktického využitia kinesio tapov u konkrétnych diagnóz a klinických stavov podrobne popisuje techniky kinesiotapingu, hlavne ich princíp a pôsobenie na organismus, históriu kinesiotapingu a fyziológiu účinku kinesio tapu v závislosti na jeho vlastnostiach. Táto na českom a slovenskom trhu jediná súhrnne spracovaná publikácia kinesiotapingu nie je len praktickým návodom pre rehabilitačných a športových lekárov, ortopédov, fyzioterapeutov, ergoterapeutov a iných lekárskych a nelekárskych odborníkov, ale je vhodná i pre študentov, a to hlavne nelekárskych bakalárskych a magisterských odborov špecializujúcich sa na zdravotníctvo.Ks
spodni
Temtex
Temtex

Menu

Home
O produkte

E-shop

Kurzy kinesiotapingu
Galéria obrázkov
Kontakt

 

Obchodné podmienky

O produkte

 

Kinesiotaping je spôsob liečby zdravotných problémov nielen pohybového aparátu, založený na aktiváciu autoreparačních procesov organizmu a útlmu bolesti. TEMTEX kinesilogy tape je od svojho vzniku vyvíjaný tak, aby napodobňoval kvality ľudskej kože, a preto je jedinečným prostriedkom pre kinesio taping. TEMTEX kinesilogy tape je vyrobený zo 100% bavlny.

 

Má elastické vlastnosti dovoľujúci pružnosť a zmraštiteľnosť kinesio Tapu v pozdĺžnom smere. Práve tieto elastické vlastnosti umožňujú kinesio Tapu pracovať v súlade s mäkkými tkanivami a vďaka tomu je TEMTEX kinesilogy tape vynikajúci spôsob liečby chronických i akútnych ochorení pohybového aparátu, opuchov, lymfedému i vnútorných orgánov.

Temtex