Home | Kurzy | E-shop | Kontakt 908 884 984
Home  /  Galeria obrázkov
logo

Adrian Gula

Bernolákova 1535/3 972 71, Nováky

e-mail: info@temtex-tape.sk

telefón: +421 908 884 984

VIDEONÁVODY KINESIOTAPINGU


Neviete si rady ako správne aplikovať kinesio tape pri tejpování členku či kolena? V tejto sekcii vám prinášame videonávody, v ktorých nájdete ukážku kinesiotaping ramena, kinesiotaping lýtka, kinesiotaping chrbta alebo treba kinesiotaping krčnej chrbtice. Všetky aplikácie kinesio Tapu sú vysvetlené doslova "krok za krokom" a vďaka tomu môže kinesio tape aplikovať na požadovanú časť tela skoro každý.

Veríme, že s touto videosekcie na našich stránkach budete spokojní a postupom času v nej nájdete všetko, čo potrebujete. Túto sekciu pre vás budeme postupne rozširovať o ďalšie inštruktážne fotografie a videá.

KINESIOTAPING VBOČENÉHO PALCA


KINESIOTAPING KRČNEJ CHRBTICEKINESIOTAPING CHRBTA


KINESIOTAPING ČLENKUKINESIOTAPING ACHILOVKY A LÝTKA


KINESIOTAPING KOLENAKINESIOTAPING LAKŤA


KINESIOTAPING SKOKANSKÉHO KOLENAKINESIOTAPING RAMENA


KINESIOTAPING BICEPSU

spodni
Temtex
Temtex

Menu

Home
O produkte

E-shop

Kurzy kinesiotapingu
Galéria obrázkov
Kontakt

 

Obchodné podmienky

O produkte

 

Kinesiotaping je spôsob liečby zdravotných problémov nielen pohybového aparátu, založený na aktiváciu autoreparačních procesov organizmu a útlmu bolesti. TEMTEX kinesilogy tape je od svojho vzniku vyvíjaný tak, aby napodobňoval kvality ľudskej kože, a preto je jedinečným prostriedkom pre kinesio taping. TEMTEX kinesilogy tape je vyrobený zo 100% bavlny.

 

Má elastické vlastnosti dovoľujúci pružnosť a zmraštiteľnosť kinesio Tapu v pozdĺžnom smere. Práve tieto elastické vlastnosti umožňujú kinesio Tapu pracovať v súlade s mäkkými tkanivami a vďaka tomu je TEMTEX kinesilogy tape vynikajúci spôsob liečby chronických i akútnych ochorení pohybového aparátu, opuchov, lymfedému i vnútorných orgánov.

Temtex